Výroba

Okna

Okna Euro IV 68 jsou skvělou volbou pro ty, kteří chtějí v domě spojit krásu dřeva s výhodnou cenou. Mají skvělé izolační vlastnosti, což přináší klid a úspory v energiích.

Skla s izolačním faktorem K 1,1 pro vynikající tepelnou izolaci.

Celoobvodové kování ROTO s integrovanou ventilací a mikroventilací zajišťuje optimální provoz.

Termoizolační okapnice jsou instalovány jak na rámech, tak na křídlech oken.
Použitá povrchová úprava MILESI poskytuje odolnou ochranu.
Materiál Eurohranol B2-napojovaný nebo fixní k dispozici ve variantách ze smrku, borovice, dubu a meranti.


Nabízíme také dřevěná okna s ventilací i bez ventilace a sílou 50 mm pro optimální tepelnou izolaci.

Využíváme izolační dvojsklo s hodnotou K od 2,9 do 1,1 (Al folie, inertní plyn).

Materiál v základní nabídce je borovice, ale po dohodě jsme schopni dodat i jiné varianty jako dub, jasan, modřín, olše a další.


okna

Dveře

Domovní dveře EURO IV 68
Vyrábíme z materiálu Eurohranol (smrk, borovice, dub, olše, jasan, modřín, buk, meranti). Tvar a dělení dveří dle přání zákazníka. Izolační výplně dřevěné nebo skleněné, zaliště vnější/vnitřní, tříbodové bezpečnostní kování. Povrchová úprava MILESI (vodou ředitelná akrylátová lazura). Těsnění integrované v zárubni.


Vchodové domovní dveře
Domovní (vchodové) dveře typu KLASIK o síle 50-56 mm vyrábíme z materiálů jako smrk, borovice, dub, olše, jasan, modřín, buk, meranti a dalších. Tvar a dělení dle přání zákazníka (oblouky, čtverce, obdélníky, kosočtverce). Izolační výplně dřevěné nebo skleněné. Integrované těsnění v zárubni. Zaliště umístěné vnitřní nebo vnější. Povrchová úprava silnovrstvou lazurou.


Interiérové dveře Vyrábíme interiérové dveře o síle 40 mm, které mohou mít různé tvary a dělení dle přání zákazníka (oblouky, čtverce, obdélníky, kosočtverce atp.). Zaliště je možné umístit jak vnější, tak vnitřní. Materiály zahrnují smrk, borovici, dub, buk, olše, modřín, jasan a další.

dvere

Zárubně

Fošnové zárubně
Tyto zárubně díky speciálnímu profilu umožňují snadnou instalaci a skryté umístění pantů a zámků. Jsou ideální pro pevnou oporu dveřního křídla a zarovnání s povrchem stěny. Používají se jak u interiérových, tak exteriérových prostorů a lze je snadno přizpůsobit potřebám projektu.

Obložkové zárubně
Tyto zárubně skvěle skrývají nedokonalosti v omítce a umožňují snadnější výměnu dveří či oken. Jsou oblíbené v moderních interiérech pro svou flexibilitu a estetický vzhled.

zaruben

Schodiště

Vyrábíme schodiště různých typů: rovné s podestou, točité nebo zafrézované do bočnic v sedlovém provedení nebo jejich kombinaci. Schodiště mohou být osazena na kovovou konstrukci, můžeme dodat i samotnou konstrukci. Montáž provádíme do obložení betonového jádra či stávajícího schodiště. Používáme kvalitní materiály jako borovice, dub, buk, jasan nebo modřín. Nabízíme také zábradlí v provedení rovném nebo soustruženém.

schodiste

Nábytek

Kuchyňské linky

Nabízíme linky ve variantách fólie, LTD a masivu, které mohou být vyrobeny z různých dřevin jako smrk, borovice, dub, buk, olše, jasan atd. Na přání zákazníka zajistíme kompletní montáž včetně spotřebičů a připojení na sítě. Díky širokému výběru materiálů a provedení můžeme splnit různé požadavky a designové preference.


Ložnice

Nabízíme výrobu vybavení ložnic včetně postelí, šatních skříní a dalšího nábytku. S naším sortimentem si můžete zařídit svou ložnici podle vašich preferencí a potřeb pro ideální odpočinek a relaxaci.


Obývací pokoje

Vyrábíme širokou škálu nábytku do obývacích pokojů, včetně stěn a konferenčních stolků. Každý kus je navržen s důrazem na funkčnost, estetiku a dlouhou životnost.


Předsíně

Vytváříme nábytek do předsíně včetně věšákových stěn, botníků a šatních skříní. Každý kus je navržen tak, aby vyhovoval potřebám vaší domácnosti.

loznice

Vybavení kanceláří a restaurací

Kanceláře
Specializujeme se na výrobu vybavení do kanceláří, jako jsou stoly, kontejnery, kartotéky, skříně a další prvky. Využíváme různé materiály, včetně LTD, masivu a jejich kombinací.

 

Restaurace a provozovny

 

Nabízíme výrobu vybavení pro restaurace a prodejny – včetně stolů, lavic, obložení stěn a stropů, barových pultů, výkladních skříní a dalšího vybavení. 

kancl